Produkcija » Garažo vartai

Pakeliami garažo vartai

Aukščiausios kokybės pakeliami garažo vartai 

Praktiški

Patogus įėjimas į garažą, be būtinybės pilnai atverti visus garažo vartus.

Funkcionalūs

Dėka vertikalaus vartų pakilimo, galimas automobilio parkavimas labai trumpame įvažiavime. Tai labai aktualu, jei įvažiavimas į garažą yra visiškai šalia gatvės su intensyviu judėjimu.

Saugūs

Idealią vartotojo apsaugą garantuoja saugi panelė. Galima drąsiai braukti ranka netgi per panelių sujungimus, nebijant, kad gali būti suspausti pirštai. Spyruoklės, kurios kompensuoja vartų svorį, sumontuotos saugioje vietoje- aukštai virš pravažiavimo. Visi vartai su torsinėmis spyruoklėmis jau standartiškai aprūpinti apsauga nuo spyruoklių lūžio.

Šilti

Plieninės vartų panelės, užpildytos poliuretano putomis, kurių storis net 42 mm, ir per visą vartų perimetrą sumontuoti vartų sandarintojai, garantuoja labai gerą šiluminę ir akustinę izoliaciją.

Komfortiški

Automatika su distancinio valdymo pultu garantuoja komfortiškumą bet kokiomis oro sąlygomis. Yra galimybė įtaisyti vidinį arba įšorinį sieninį jungiklį.

Tvirti

Ilgametę garažo vartų eksploataciją garantuoja naudojamas aukštos kokybės lakštinis plienas padengtas cinko sluoksniu, atsparus korozijai.

Vartuose galima įmontuoti dureles:

tvirta bei kompaktiška vartų konstrukcija leidžia sumontuoti vartus esant ir ribotai montavimo erdvei aplink vartus; vartai gali būti komplektuojami su įėjimo durimis vartuose arba šalia jų, išlaikant vieningą stilių;

Apsauginis vartų paviršius; daugiasluoksnė vartų sekcijas dengiančio plieno apsauga.